Подати заявку

На розіграш лотереї DV-2021

Що таке DV Lottery, Зелена Карта, Green Card?

Вітаємо на сайті «Діверсіті Сервіс Центр»! Ми допомагаємо сотням українців здійснити їхню мрію — легально емігрувати в Сполучені Штати Америки.  Для отримання грін карт (зеленої карти) ми запрошуємо приймати участь в щорічній лотереї USA Green Card Lottery.

Що таке DV Lottery від www.state.gov?

Програма «Diversity Immigrant Visa» (диверсифікаційна дв лотерея) — програма розіграшу віз в США, які дають можливість отримати ранг постійного жителя Сполучених Штатів зі всіма привілегіями. Тобто, щоб отримати Green Card потрібно взяти участь та  перемогти в DV Lottery. Вона була створена згідно офіційної вимоги Конгресу США. Лотереї іменуються літерами DV і роком видачі віз через дефіс, наприклад, DV-2014, DV-2016.

Щорічна програма «DV Lottery» має за мету надання статусу резидента громадянам інших країн, які відповідають чітко вказаним вимогам, прописаних в умовах розіграшу ДВ лотереї. Особи, які хочуть отримати DV-візи  обираються шляхом "рандомного" відбору, за допомогою спеціального програмного забезпечення. Існує декілька загальних правил по проведенню цієї лотереї, так наприклад, в державах з яких протягом останніх п'яти років прибуло 50 тис. чи більше іммігрантів лотерея не проводиться. Крім того візи розподіляються між географічними зонами — їх передбачено шість. Найбільше віз видається в зонах з найнижчим рівнем імміграції.

Що таке «Зелена Карта» (Green Card)?

Green Card (Зелена карта) — це офіційний документ (United States Permanent Resident Card), який видається учаснику лотереї відповідно до діючих вимог розіграшу та надає право на постійне проживання, працевлаштування в США. Через п’ять років постійного проживання в Сполучених Штатах власник Green Card, члени його сім’ї мають можливість отримати громадянство. Втім, із зеленою картою іммігрант може проживати в країні протягом всього терміну дії документу без зміни громадянства, а також користуватися всіма правами громадян, за виключенням виборчих прав.

Отримати Green Card досить важко, а іноді неможливо. Якщо у Вас немає близьких родичів в США, а Ви не хочете подавати прохання щодо статусу біженця в американському консульстві, тоді одним із найлегших та реальних способів отримання є участь у лотереї. Щороку вона офіційно проводиться, а українці мають право на участь у ній. Переможці лотереї визначаються за допомогою комп'ютерної обробки даних, що здійснюється шляхом вибору випадкових чисел. Кожного року лише 55 тисяч осіб, які пройшли всі формальності, отримають право іммігрувати в Америку. Участь у розіграші Грін Карт — це Ваш шанс змінити власне життя! Надіслати інформацію для оформлення заявки можна просто зараз, заповнивши заявку на нашому сайті.

DV Lottery Green Card

Документ Green Card надає:

 • Право легально емігрувати до США
 • Статус резидента країни
 • Право на роботу чи на навчання
 • Право на соціальне, медичне забезпечення
 • Можливість отримати американське громадянство
 • Можливість підвищити професійний та освітній рівень

Переможці за 2019 рік:

 • Україна — 3313
 • Узбекістан — 5014
 • Росія — 5118
 • Молдова — 1112
 • Білорусія — 1512
 • Грузія — 1131
 • Казахстан — 784
 • Киргизстан — 1223

Переможці лотереї, громадяни України:

(кількість переможців — рік)


Покроковий алгоритм дій учасників лотереї

Перший крок - реєстрація

Перший етап - це реєстрація учасників. Він включає в себе безкоштовну реєстрацію на сайті, а після цього заповнення анкети (кнопка Begin Entry). Інтерфейс сайту дуже простий навіть для учасників з мінімальним знанням англійської мови. У разі допущення учасником лотереї грубих помилок при заповненні даних анкети або надання недостовірних персональних даних, анкета може бути дискваліфікована.

Правила заповнення анкети

Дані анкети заповнюються на англійській мові. Учасник розіграшу заповнює наступну інформацію про себе, а також свою сім'ю: ім'я та прізвище (взяті з закордонного паспорта), стать заявника, дата та країна народження, поштова адреса, сімейний стан, освіта, електронна адреса, кілька фотографій учасника, всіх родичів, імена яких перераховані в електронній анкеті. Фотографія повинна відповідати певним вимогам, сфотографуватися потрібно не більше, ніж за півроку до реєстрації заявки.
У графі «Сімейний стан» перераховуються всі діти, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі, у віці до 21 року, в тому числі всиновлених, діти від минулих шлюбів, незалежно від того, чи мають вони намір переїхати в Америку. У разі, якщо не будуть перераховані в повному обсязі діти, анкета буде відхилена від участі в розіграші. Якщо в лотереї переможе один з подружжя, його сім'я автоматично стає переможцем.
Одна людина може надати єдину анкету. Держдепартамент США виявляє факт подачі кількох анкет від однієї особи і дискваліфікує учасника. По завершенню заповнення анкети, учаснику розіграшу висилається реєстраційний номер. Цю інформацію вкрай важливо зберегти, оскільки без цього коду учасник лотереї не зможе перевірити результат розіграшу віз. Інформацію про статус своєї анкети можна відстежити в розділі Entrant Status Check. Важливо: тільки в цьому розділі можна знайти інформацію про результати. Будьте обережні, остерігайтеся шахраїв. Організатори лотереї ніколи не висилають ніякої інформації на електронну пошту.
У травні наступного року необхідно відвідати сайт DV - лотереї, використовуючи свій індивідуальний реєстраційний номер, де можна ознайомитися з результатами.

Другий крок - заповнення форми DS - 260

Після вдалого проходження першого етапу та отримання повідомлення, потрібно заповнити імміграційну візову анкету DS - 260, в якій зазначаються дані про місце проходження інтерв'ю з консулом. Система автоматично запропонує адресу найближчого посольства, але є можливість вибрати самостійно із запропонованого переліку більш кращий варіант. Після обробки анкети DS - 260 заявник отримує пропозицію прибути в консульство для проходження співбесіди. До інтерв'ю необхідно підготуватися ретельно. Всі підготовлені документи, довідки потрібно перекласти англійською мовою.

Третій крок - проходження медичної комісії

Крім всіх документів, необхідних для співбесіди, кандидат на отримання американської візи повинен пройти медичний огляд в спеціалізованій клініці, з якою співпрацює консульство. У запрошенні зазначаються дані та адресу клініки. Медична комісія включає в себе загальний огляд, вимірювання ваги, зросту, рентгенографія області грудної клітини, аналізи крові на ВІЛ, гепатит, і висновок терапевта. Для проходження медичної комісії необхідно мати з собою фотографії, а також сертифікат із зазначенням всіх пройдених щеплень. Результати медогляду видаються в закритому конверті, термін дії висновку про стан здоров'я діє протягом півроку.

Четвертий крок - співбесіда з консулом

На інтерв'ю необхідно взяти з собою оригінали та копії всіх документів, конверт з результатами медичної комісії, гроші на оплату візового збору. Для заявника дуже важливо справити на консула сприятливе враження. Не варто занадто хвилюватися чи нервувати, краще зосередити свої зусилля на тому, щоб якомога більш впевнено та позитивно донести до консула інформацію про себе, зокрема ваше велике бажання жити в США. Консул перевірятиме, чи відповідають дані в анкеті заявника з реальним станом справ, а також задавати питання про те, чим кандидат на отримання візи має намір займатися в Америці, де жити. Після вдалого проходження співбесіди видається імміграційна віза.

Ми допомагаємо сотням українців здійснити їхню мрію — легально емігрувати в Сполучені Штати Америки.  Для цього ми пропонуємо співвітчизникам приймати участь у розіграші щорічної лотереї Green Card

Подайте заявку завітавши до нашого офісу — ми вірно заповнимо анкету, зробимо правильні фотографії надамо консультації щодо умов участі у розіграші лотереї