Подати заявку

На розіграш лотереї DV-2021

Що таке DV Lottery, Зелена Карта, Green Card?

Вітаємо на сайті «Діверсіті Сервіс Центр»! Ми допомагаємо сотням українців здійснити їхню мрію — легально емігрувати в Сполучені Штати Америки.  Для отримання грін карт (зеленої карти) ми запрошуємо приймати участь в щорічній лотереї USA Green Card Lottery.

Що таке DV Lottery від www.state.gov?

Програма «Diversity Immigrant Visa» (диверсифікаційна дв лотерея) — програма розіграшу віз в США, які дають можливість отримати ранг постійного жителя Сполучених Штатів зі всіма привілегіями. Тобто, щоб отримати Green Card потрібно взяти участь і  перемогти в DV Lottery. DV Lottery була створена згідно офіційної вимоги Конгресу США. Лотереї іменуються літерами DV і роком видачі віз через дефіс, наприклад, DV-2014, DV-2016.

Щорічна програма «DV Lottery» має за мету надання статусу резидента громадянам інших країн, які відповідають чітко вказаним вимогам, прописаних в умовах розіграшу ДВ лотереї. Особи, які хочуть отримати DV-візи  обираються шляхом "рандомного" відбору, за допомогою спеціального програмного забезпечення. Існує декілька загальних правил по проведенню DV Lottery, так наприклад, в державах з яких протягом останніх п'яти років прибуло 50 тис. і більше іммігрантів лотерея не проводиться. Крім того візи розподіляються між географічними зонами — їх передбачено шість. Найбільше віз видається в зонах з найнижчим рівнем імміграції.

Що таке «Зелена Карта» (Green Card)?

Green Card (Зелена карта) — це офіційний документ (United States Permanent Resident Card), який видається учаснику лотереї відповідно до діючих вимог розіграшу та надає право на постійне проживання та працевлаштування в США. Через п’ять років постійного проживання в Сполучених Штатах власник Green Card і члени його сім’ї мають можливість отримати громадянство. Втім, із Green Card іммігрант може проживати в США протягом всього терміну дії документу без зміни громадянства і користуватися всіма правами громадян, за виключенням виборчих прав.

Отримати Green Card досить важко, а іноді неможливо. Якщо у Вас немає близьких родичів в США і Ви не хочете подавати прохання щодо статусу біженця в американському консульстві, тоді одним із найлегших та реальних способів отримання є участь у лотереї Green Card. Щороку вона офіційно проводиться  в США. Українці мають право на участь у цій Лотереї. Переможці лотереї визначаються за допомогою комп'ютерної обробки даних, що здійснюється шляхом вибору випадкових чисел. Кожного року лише 55 тисяч осіб, які пройшли всі формальності, отримають право іммігрувати в США. Участь у розіграші Green Card (Зелена карта) — це Ваш шанс змінити власне життя! Надіслати інформацію для оформлення заявки можна просто зараз, заповнивши заявку на нашому сайті.

DV Lottery Green Card

Документ Green Card надає:

 • Право легально емігрувати до США
 • Статус резидента США
 • Право на роботу та навчання в США
 • Право на соціальне та медичне забезпечення
 • Можливість отримати громадянство США
 • Можливість підвищити професійний та освітній рівень

Переможці за 2019 рік:

 • Україна — 3313
 • Узбекістан — 5014
 • Росія — 5118
 • Молдова — 1112
 • Білорусія — 1512
 • Грузія — 1131
 • Казахстан — 784
 • Киргизстан — 1223

Переможці лотереї, громадяни України:

(кількість переможців — рік)

Ми допомагаємо сотням українців здійснити їхню мрію — легально емігрувати в Сполучені Штати Америки.  Для цього ми пропонуємо співвітчизникам приймати участь у розіграші щорічної лотереї Green Card

Подайте заявку завітавши до нашого офісу — тут ми вірно заповнимо анкету, зробимо правильні фотографії та надамо консультації щодо умов участі у розіграші лотереї