як виїхати в США

Імміграційна політика Сполучених Штатів Америки сформувалась ще за часу становлення державності. Те, що «Америка — це країна іммігрантів» є основним постулатом розвитку країни з таким різноманіттям національностей та культур. Саме США більшість потенційних переселенців бачать своєю другою батьківщиною. Саме до США щороку намагаються виїхати сотні тисяч іммігрантів, які з різних причин відправляються за океан у пошуках кращої долі і перспектив у майбутньому.

Існує кілька варіантів легального виїзду в США і отримання Green Card в подальшому:

  • імміграція по програмі Diversity Visa Lottery (DV Lottery);
  • переїзд шляхом працевлаштування в США;
  • прибуття до США шляхом отримання віз нареченої / нареченого;
  • виїзд в Америку шляхом отримання статусу біженця.

Одним з основних і напевно найлегшим варіантом отримання Зеленої Карти є участь в лотереї DV, яка була започаткована урядом США у 1990 році з метою збалансування іммігрантів шляхом надання щороку лімітованої кількості віз для претендентів різних країн. Кілька років поспіль Україна є однією з перших в Європі та світі по кількості переможців.

Green Card (Грін Карта) — картка постійного мешканця, яка надає право постійного проживання на території Сполучених Штатів Америки, отримання освіти, офіційного працевлаштування. Тобто, власник Грін Карти може законно проживати на території Сполучених Штатів Америки в будь-якому штаті скільки завгодно і користуватись правами громадянина США, окрім виборчого.

Потрібно розуміти, що сама по собі Green Card не надасть вам всіх бажаних благ. Америка надає можливість досягти бажаного емігрантам з різних країн, які бажають та будуть наполегливо працювати, розвиватись, вдосконалюватись, щодня досягати нових вершин. Це країна, яка гідно оцінює працю своїх громадян, надає всі можливості тим, хто хоче досягти чогось більшого.

Хочете отримати шанс стати постійним рівноправним мешканцем США, реєструйся на участь в лотереї  Green Card для переїзду в цю країну. При цьому пам’ятайте, що лише правильно заповнена анкета надасть Вам таку можливість. Щороку сотні тисяч анкет анульовуються, тисячі претендентів отримують відмову в отриманні візи через недотримання вимог подачі. Навіть незначна помилка при подачі на участь в лотереї  Diversity Visa може позбавити Вас права отримання візи імігранта, цікавої, добре оплачуваної роботи, перспектив кращого життя.

Діверсіті Сервіс Центр надає Вам можливість правильно і вчасно зареєструватись в  DV Lottery, а в разі виграшу — допомогу у провадженні Вашого еміграційного процесу (перевірка документів, заповнення DS-форм, подальше консультування).