Чи може чоловік та дружина відправити дві заявки від кожного?

Так, можуть. Заявка, що оформлена від сім'ї, в якій вказані чоловік та дружина, має подвійний шанс на успіх в лотереї Грін Карт. Ми зареєструємо Вашу заявку першого разу від імені головного заявника — чоловіка, а наступного разу від імені головного заявника — дружини, де будуть вказані всі члени сім'ї. Реєструватися окремо в різних організаціях чоловіку та дружині не доцільно, тому що це призведе до дублювання заявок в лотереї та дискваліфікації  цих заявок. Будь ласка, будьте уважними! Надавайте перевагу одному перевіреному джерелу.

Чи можу я відправити кілька заявок від свого імені?

Ні, не можете. Одна особа має право надіслати від свого імені лише одну заявку на участь у Лотереї. Ті, хто подадуть декілька заявок від свого імені, будуть дискваліфіковані, і не зможуть прийняти участь у Лотереї цього року.

Чому уродженці деяких країн не можуть брати участь у Лотереї?

Лотерея Грін Кард створена для того, щоб надати можливість мешканцям країн з низьким рівнем імміграції в Сполучені Штати постійно жити і працювати в цій країні. Уродженці країн, які «направили» в США більше, ніж 50 тисяч іммігрантів за останні п’ять років, не допускаються до участі у Лотереї. Перелік таких країн визначається імміграційною службою США кожного року. У Лотереї DV-2014 не можуть брати участь уродженці таких країн: Бразилія, Велика Британія, В’єтнам, Гаїті, Домініканська Республіка, Індія, Канада, Китай, Колумбія, Мексика, Пакистан, Перу, Польща, Сальвадор, Філіппіни, Південна Корея, Ямайка.

Чи потрібно надавати фотографії членів сім’ї?

Так, потрібно. Власні нещодавно зроблені фотографії заявника, його дружини (або чоловіка), дітей молодших 21 року, а також неодружених осіб мають бути подані одночасно із заявкою. Групові та сімейні фото не приймаються. Фотографії обов’язково мають відповідати вимогам щодо оформлення.

Що означає термін «уродженець» (native)?

Уродженець певної країни означає, що особа народилась на території цієї країни, незалежно від того, яке громадянство чи постійне місце проживання має ця особа зараз.

Існує кілька винятків, наприклад:

  • якщо Ваш(а) чоловік(дружина), якого Ви згадуєте у своїй заявці, є уродженцями країни, яка має право на участь у лотереї;
  • якщо жоден з Ваших батьків не народився в або на момент Вашого народження не був громадянином чи постійним мешканцем країни, яка не має права на участь у Лотереї.